phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

Wypożyczalnia samochodów Modlin

PORT LOTNICZY WARSZAWA-MODLIN STAŁ SIĘ POPULARNYM MIEJSCEM ZE WZGLĘDU NA ATRAKCYJNE CENY PRZELOTÓW. DLA WIELU OSÓB PROBLEMATYCZNY STAŁ SIĘ DOJAZD I PRZYJAZD Z LOTNISKA, GDYŻ JEST ONO ODDALONE O OK. 40 KM OD CENTRUM WARSZAWY. WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA MODLIN CARFREE PODĄŻAJĄC ZA POTRZEBAMI KLIENTÓW ULOKOWAŁA TAM ODDZIAŁ FIRMY. PUNKT ODBIORU AUT ZLOKALIZOWANY JEST NA TERENIE PORTU LOTNICZEGO WARSZAWA-MODLIN PRZY UL. GEN. WIKTORA THOMMEE 1A, 05-102 NOWY DWÓR MAZOWIECKI. ZNAJDĄ NAS PAŃSTWO NAPRZECIWKO WYJŚCIA Z PRZYLOTÓW. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NAMI POD NUMEREM TEL: (+48) 794 500 550, KTÓRY JEST CZYNNY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ. ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU.

  • NAJNIŻSZE CENY W BRANŻY.
  • NAJWIĘKSZY WYBÓR SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH.
  • JASNE WARUNKI WYNAJMU, BEZ UKRYTYCH DODATKOWYCH OPŁAT.
  • BRAK LIMITU KILOMETRÓW.
  • BRAK KAUCJI.
  • OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG.
  • DUŻY ZAKRES USŁUG: WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY, ŚREDNIOTERMINOWY I DŁUGOTERMINOWY.
  • REZERWACJA ONLINE

KRÓTKI PRZEWODNIK PO LOTNISKU WARSZAWA MODLIN

PRZEZ 69 LAT LOTNISKO W MODLINIE ZNAJDOWAŁO SIĘ W ZASOBACH WOJSKOWYCH. ZOSTAŁO ZAPROJEKTOWANE W 1937 ROKU NA POTRZEBY DRUGIEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ I PRZEZ 3 LATA NIE BYŁO UŻYWANE. W LATACH 40. Z PORTU KORZYSTAŁY NIEMIECKIE ODDZIAŁY LUFTWAFFE. PO ZAKOŃCZENIU II WOJNY ŚWIATOWEJ DO ROKU 2000 LOTNISKO BYŁO WYKORZYSTYWANE DO SZKOLENIA PILOTÓW ŚMIGŁOWCÓW I SAMOLOTÓW. BY BYŁO TO TECHNICZNIE MOŻLIWE, POLSKA ARMIA WYKONAŁA W MODLINIE PRACE MODERNIZACYJNE. W 2006 ROKU, PO DEBATACH NAD LOSAMI PORTU ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W ZASOBACH AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO, PREZES URZĘDU LOTNICTWA CYWILNEGO WYDAŁ ZGODĘ NA PRZEKSZTAŁCENIE LOTNISKA. MODLIN MIAŁ STAĆ SIĘ PORTEM CYWILNYM I PRZEJĄĆ CZĘŚĆ RUCHU Z OBCIĄŻONEGO WARSZAWSKIEGO OKĘCIA ORAZ OBSŁUGIWAĆ ORGANIZACJE POINT-TO-POINT. W 2012 ROKU ZAKOŃCZYŁY SIĘ PRACE MODERNIZACYJNE I BUDOWA TERMINALA PASAŻERSKIEGO. OBECNIE MAZOWIECKI PORT LOTNICZY WARSZAWA-MODLIN OBSŁUGUJE OD 4000 DO 7000 PASAŻERÓW DZIENNIE.

TERMINAL PASAŻERSKI MA DWIE KONDYGNACJE, JEDNAK ODLOTY I PRZYLOTY ODBYWAJĄ SIĘ NA TYM SAMYM POZIOMIE. PODRÓŻNYM W PORUSZANIU POMAGA WŁAŚCIWIE ROZPLANOWANIE PRZESTRZENI I JEJ CZYTELNY PODZIAŁ NA STREFY. NA PARTERZE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI SĄ POCZEKALNIE, SKLEPY WOLNOCŁOWE, STREFA GASTRONOMICZNA Z RESTAURACJAMI I KAWIARNIAMI. NA PIERWSZYM PIĘTRZE TERMINALA ULOKOWANO SPECJALNE POMIESZCZENIA DO OPIEKI NAD DZIEĆMI, A W STREFIE OGÓLNEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO: SKLEP, KIOSK, KAWIARNIĘ, BANKOMAT, KANTOR ORAZ STANOWISKA WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW. ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z ATRAKCYJNEJ OFERTY, JAKĄ PRZYGOTOWAŁA DLA PAŃSTWA FIRMA CARFREE. NOWOCZESNYM SAMOCHODEM DOJEDZIECIE PAŃSTWO DO ODDALONEJ O 37 KILOMETRÓW WARSZAWSKIEJ STARÓWKI W NIECAŁE 40 MINUT, PODRÓŻUJĄC WISŁOSTRADĄ I DROGĄ KRAJOWĄ NUMER 7. NOWY DWÓR MAZOWIECKI – MIASTO, KTÓREGO MODLIN JEST DZIELNICĄ, ZNAJDUJE SIĘ ZALEDWIE 3 KILOMETRY OD LOTNISKA – SAMOCHODEM TO KILKA MINUT JAZDY. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA MNIEJSZYCH MIASTECZEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO ORAZ STOLICY, GDZIE NA PEWNO BĘDZIECIE SIĘ ŚWIETNIE BAWIĆ.

wypożyczalnia samochodów wypozyczalnia samochodow modlin

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE MODLIN - WYNAJEM SAMOCHODÓW

DOSKONAŁYM SPOSOBEM NA POZNANIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO JEST WYNAJEM SAMOCHODÓW. WARSZAWA – MODLIN, CZYLI MAZOWIECKI PORT LOTNICZY, ZNAJDUJE SIĘ 40 KILOMETRÓW OD STOLICY. SAMOCHODEM TO JEDYNIE PÓŁ GODZINY JAZDY. ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY CARFREE – PROFESJONALNEJ WYPOŻYCZALNI POJAZDÓW, GDZIE ODBIERZECIE PAŃSTWO KLUCZYKI W KILKA MINUT PO WYLĄDOWANIU. MODLIN TO JEDNA Z DZIELNIC NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO, A MIASTECZKO JEST POŁOŻONE ZALEDWIE 3 KILOMETRY OD LOTNISKA. WARTO ZATRZYMAĆ SIĘ NA CHWILĘ W DRODZE DO WARSZAWY, BY POZNAĆ INTERESUJĄCE ATRAKCJE REGIONU. OBOWIĄZKOWYM PUNKTEM JEST TWIERDZA MODLIN ZBUDOWANA Z INICJATYWY NAPOLEONA BONAPARTE, POŁOŻONA U ZBIEGU RZEK WISŁY I NARWI. TWIERDZĘ MOŻNA OGLĄDAĆ, PORUSZAJĄC SIĘ ŚLADEM POZOSTAWIONYM PRZEZ SILNE WPŁYWY FRANCUSKIE W REGONIE. WARTO ZOBACZYĆ WSZYSTKIE BRAMY: PÓŁNOCY, PONIATOWSKIEGO I OSTROŁĘCKĄ ORAZ ZROBIĆ KRÓTKĄ PRZERWĘ PODCZAS SPACERU, BY ZJEŚĆ NAPOLEONKĘ W LOKALNEJ CUKIERNI. ALTERNATYWNE ZWIEDZANIE TWIERDZY OBEJMUJE TEMATYCZNY SPACER SZLAKIEM ZWIĄZANYM Z BOHATERSKĄ OBRONĄ MODLINA PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ. W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM CZEKAJĄ NA PAŃSTWA RÓWNIEŻ: KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Z XVIII WIEKU, SPICHLERZ Z XIX WIEKU ORAZ LICZNE ZABYTKI ZWIĄZANE Z WOJSKOWYM CHARAKTEREM REGIONU: NIECZYNNE KOSZARY, KASYNO OFICERSKIE Z POCZĄTKU XX WIEKU Z NOWOCZESNĄ JAK NA TAMTE LATA KLIMATYZACJĄ. CIEKAWYM DOŚWIADCZENIEM MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ OBEJRZENIE DZIAŁOBITNI GEN. DENHA – STANOWISKA OGNIOWEGO DZIAŁA, BETONOWEJ PROCHOWNI ORAZ KOJCA ARTYLERYJSKIEGO Z TARASEM WIDOKOWYM. NOWY DWÓR MAZOWIECKI Z PEWNOŚCIĄ SPODOBA SIĘ WSZYSTKIM MIŁOŚNIKOM HISTORII POLSKI ORAZ MAŁYM I DUŻYM PASJONATOM MILITARIÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO SPĘDZENIA KILKU GODZIN W PEŁNYM CIEKAWYCH ZABYTKÓW MIASTECZKU. ŻYCZYMY MIŁEGO ZWIEDZANIA I UDANEJ PODRÓŻY W INNE REJONY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO!

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car