phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów Warszawa stanowi centralną siedzibę CarFree. Nasza firma cieszy się największą popularnością w stolicy. Wynajęte auto można odebrać w dwóch punktach miasta:

  • Lotnisko Warszawa – Okęcie czyli Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina mieszczący się przy ulicy Żwirki i Wigury 1 w Warszawie.
  • Biuro CarFree - ul. Cybernetyki 13 A

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę pod numerem tel: (+48) 794 500 550. Nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze chętnie odpowiedzą na pytania, czy doradzą w wyborze samochodu. Zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebooku.

Tylko u nas:

  • Najniższe ceny w branży.
  • Największy wybór samochodów osobowych i dostawczych.
  • Jasne warunki wynajmu, bez ukrytych dodatkowych opłat.
  • Brak limitu kilometrów.
  • Brak kaucji.
  • Ogólnopolski zasięg.
  • Duży zakres usług: wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy.
  • Rezerwacja online

KRÓTKI PRZEWODNIK PO MIEŚCIE WARSZAWA

Wynajem samochodów Warszawa z firmą CarFree to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu. Poruszając się samochodem po mieście zachęcamy do zwiedzania. Warto odwiedzić Stare Miasto i skorzystać z oferty licznych restauracji. Zamek i Łazienki Królewskie to obowiązkowy punkt dla każdego turysty. Ciekawym świata polecamy Centrum Nauki Kopernik, gdzie można przeprowadzić interesujące doświadczenia i zaszczepić wśród dzieciaków pęd do wiedzy. Jest to niezwykle popularne miejsce wśród najmłodszych. Warto również skorzystać z bogatej oferty stołecznych teatrów.

wypożyczalnia samochodów wypozyczalnia samochodow warszawa

Wypożyczalnia samochodów Dworzec PKP Warszawa Centralna

Postmodernistyczny budynek dworca PKP Warszawa Centralna wybudowany został w latach 1972-1976. Mieści się w dzielnicy Śródmieście przy alejach Jerozolimskich 54, róg alei Jana Pawła II oraz Emilii Plater.

Jego powierzchnia użytkowa to aż 53800 m2. W latach budowy ten jednopiętrowy budynek uznawany był za awangardowy. Klimatyzacja, zainstalowane schody ruchome i chodniki ruchome na pochylniach były pierwszymi tego typu rozwiązaniami w Polsce. To właśnie na Dworcu Głównym w Warszawie pojawił się pierwszy automat ze słodyczami i napojami. W budowę zaangażowany był sam Edward Gierek, a na jego otwarciu pojawił się Leonid Breżniew. Przy budowie pracowało między innymi Wojsko Ludowe.

Dworzec wykorzystywano jako miejsce pokazów mody najpopularniejszych projektantów z czasów PRL. Odbywały się w nim rewie taneczne, pokazy tańca i inne wydarzenia kulturalne. Traktowany był również jako jedna z atrakcji turystycznych Warszawy. W 2019 roku zmieniono jego nazwę – Dworzec Centralny w Warszawie nosi obecnie imię Stanisława Moniuszki.

W niewielkiej odległości od dworca znajduje się popularne Centrum Handlowe Złote Tarasy. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się również stacja metra Centrum, dworzec Warszawa Śródmieście, pętla autobusowa oraz przystanki tramwajowe. Dworzec jest czynny całą dobę. Pasażerowie znajdą w nim aptekę, sklepy spożywcze, punkty gastronomiczne, sklepy z galanterią, prasą, księgarnię, market, kawiarnię, cukiernię, piekarnię. Oprócz nich znajduje się tu bank, punkt GSM, kantor, optyk, kafejka internetowa, punkty oferujące usługi fotograficzne i bankomaty oraz wypożyczalnia samochodów. Ta ostatnia stanowi duże ułatwienie dla pasażerów, którzy nie chcą korzystać z komunikacji publicznej, muszą poruszać się po mieście. Dworzec to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w stolicy. Dziennie obsługuje powyżej 900 różnego typu pociągów. W ciągu roku przyjeżdża tu kilkanaście milionów pasażerów. Pod względem wielkości ruchu pasażerskiego zajmuje szóste miejsce w kraju. Przy tak dużej liczbie podróżujących auto z wypożyczalni Carfree czekające przed dworcem zapewnia możliwość szybkiego i komfortowego dotarcia do celu.

CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car