wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OPOLE

Opole to miasto na prawach powiatu położone w południowo-zachodniej Polsce. Jest głównym ośrodkiem naukowym, kulturalnym i gospodarczym województwa, stanowi również ważny węzeł komunikacyjny. W odległości 13 kilometrów od centrum miasta przebiega autostrada A4, zaś przez samą miejscowość biegnie droga krajowa nr 45, droga krajowa nr 46 i droga krajowa nr 94. Swój początek i bieg mają w mieście również drogi wojewódzkie: 414, 423, 435, 454 i 459. W jaki sposób najwygodniej jest poruszać się po Opolu i jego okolicach? Oczywiście samochodem! Polecamy więc wypożyczenie auta w punkcie wynajmu Carfree – wypożyczalni samochodów w Opolu!

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Opola, czy odwiedzasz miasto w celach zawodowych lub prywatnych, auto wypożyczone w Carfree z pewnością spełni Twe oczekiwania. W wypożyczalni samochodów Carfree w Opolu dbamy bowiem o to, by nasze pojazdy były nowoczesne, w pełni wyposażone i doskonale sprawne technicznie. Do Twojej dyspozycji oddajemy samochody osobowe i dostawcze.

Carfree to wiodąca na rynku ogólnopolska sieć wypożyczalni. Naszym Klientom oferujemy najniższe ceny w okolicy przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Tym, co odróżnia nas od konkurencji, jest brak kaucji oraz opłaty za podstawienie samochodu w wybrane przez klienta miejsce. Co więcej, nie wprowadziliśmy limitu godzin oraz liczby przejechanych kilometrów, dzięki czemu zapewniamy Klientom pełną swobodę. By korzystanie z naszych usług było jeszcze prostsze, istnieje możliwość rezerwacji samochodu za pośrednictwem internetowego serwisu rezerwacyjnego.

Wypożyczalnie samochodów Carfree znajdziesz w największych miastach w Polsce. W każdym z nich możesz liczyć na:

 • Nowoczesne samochody osobowe i dostawcze,
 • Możliwość najmu krótko-, średnio- i długoterminowego,
 • Brak kaucji,
 • Brak opłaty za podstawienie auta w wybrane miejsce,
 • Brak limitu przejechanych kilometrów oraz godzin.

To nie koniec zalet wypożyczalni samochodów Carfree w Opolu! Do Twojej dyspozycji oddajemy czynną całą dobę infolinię. Masz pytanie lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Uzyskasz je dzwoniąc pod numer (+48) 794 500 550. Zapraszamy!

Krótki przewodnik po mieście Opole – wynajem aut bez kaucji w Opolu

Opole to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, będące ważnym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturalnym województwa. Powodów, by je odwiedzić jest wiele, o czym świadczą tłumnie przybywający do miasta turyści. Jednak nie tylko na nich miasto robi ogromne wrażenie – podziwiają je również ci, którzy odwiedzają je w celach prywatnych lub biznesowych. Niezależnie od powodu Twojej wizyty, zachęcamy – poświęć odrobinę czasu na bliższe poznanie Opola i jego okolic. Z pewnością nie pożałujesz!

Najwygodniejszym środkiem transportu po Opolu i jego okolicach stanowi samochód. Jeśli nie masz własnego auta, wypożyczalnia samochodów Carfree przyjdzie Ci z pomocą. Miasto uwiedzie Cię pięknem historycznych zabytków i wieloma fantastycznymi atrakcjami. Jedną z najciekawszych, zabytkowych budowli jest gotycka bazylika katedralna Podwyższenia Krzyża Świętego z XV wieku. Warto również odwiedzić Kościół Świętej Trójcy z 1309 roku (przebudowany w XVIII i XX wieku) i Kościół Matki Boskiej Bolesnej im. Św. Wojciecha będący najstarszą opolską świątynią. Wzniesiony został w X wieku, a przebudowano go w 1739 roku. Miłośnicy dawnej architektury nie będą rozczarowani wizytą w Kościele św. Sebastiana oraz w Kościele Św. Aleksego.

Spacerując po Opolu, warto również zobaczyć Wieżę Piastowską z 1300 roku, Wieżę Zamku Górnego oraz XIX-wieczny ratusz. Inną atrakcją jest neogotycka wieża ciśnień i Stara Synagoga przy ul. Szpitalnej.

Jeśli pragniesz bliżej poznać miasto i jego historię, mapie Twojej podróży znaleźć się powinno Muzeum Wsi Opolskiej. Jeśli zaś lubisz kontakt z przyrodą, odwiedź Ogród Zoologiczny i jeden z wielu pięknych, miejskich parków. Idealnym miejscem do wypoczynku jest Wyspa Bolko, zwana również „Zielonymi Płucami Opola”. Odwiedzają ją miłośnicy sportowych aktywności: roweru, rolek czy longboardów. Znajduje się na niej również ścieżka zdrowia oraz klubokawiarnia, do której warto wstąpić na filiżankę pysznej kawy. Jedną z najciekawszych atrakcji Opola jest Muzeum Polskiej Piosenki odwiedzane przez turystów z całej Polski. Dla miłośników opolskiego festiwalu to pozycja obowiązkowa!

Opole to miasto, w którym nie będziesz się nudzić. Czas zajmie Ci zwiedzanie licznych zabytków i wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody. Wypożyczonym w Carfree samochodem, w każde miejsce dotrzesz komfortowo, szybko i sprawnie. Nie czekaj – wypożycz samochód już dziś i ruszaj w podróż do Opola!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji