phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

KRÓTKOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW BEZ KAUCJI

NASZA FIRMA POWSTAŁA Z MIŁOŚCI DO SAMOCHODÓW, MIARĄ NASZEJ PRACY JEST ZADOWOLENIE KLIENTA

Carfree oferuje wygodny wynajem krótkookresowy, czyli wypożyczenie samochodu na czas do jednego miesiąca. Ponieważ działamy na rynku wynajmu samochodów już od wielu lat, możemy zaoferować niskie ceny i dogodne warunki wypożyczeń. Starannie wybieramy auta, które następnie udostępniamy klientom na wynajem krótkoterminowy – są to w większości pojazdy nowe, nie starsze niż trzy lata, całkowicie wyposażone i doskonale utrzymane.Krótkoterminowy wynajem samochodów to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z komfortu podróżowania samochodem bez ponoszenia kosztów tj. ubezpieczenie lub przegląd techniczny. Wybierając wypożyczalnię Carfree, płacisz tylko za paliwo i wynajem samochodu, nie musisz natomiast martwić się kwestią napraw, opłat uzupełniających czy kaucji. Dodatkowo przy każdym wypożyczeniu możesz wybrać inną markę samochodu bądź też pozostać wierny jednej, ulubionej.


Kiedy najlepiej zdecydować się na wynajem krótkoterminowy?


  • Jeśli planujesz odwiedzić Polskę i przylatujesz samolotem (Carfree jest w stanie podstawić samochód na wszystkie lotniska w kraju).
  • Jeśli korzystasz z samochodu okazjonalnie.
  • Jeśli uczestniczysz w imprezie okolicznościowej w innym mieście.
  • Jeśli zamierzasz się przeprowadzać (Carfree zapewnia także wynajem aut dostawczych).
  • Jeśli planujesz wyjazd w większym gronie rodziny lub przyjaciół (Carfree oferuje wypożyczenie aut 7-, a nawet 9-osobowych).

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

JESTEŚMY PO TO BY SPEŁNIAĆ TWOJE OCZEKIWANIA

Wynajem krótkoterminowy to wypożyczenie samochodu na czas do 1 miesiąca. Z naszymi atrakcyjnymi cenami mogą się Państwo zapoznać w zakładce cennik. Z wielką starannością podchodzimy do wyboru samochodów, tak aby każdy znalazł auto idealne do jego potrzeb. Nasze samochody są w większości nowe, nie wypożyczamy aut starszych niż 3 lata. Po szczegóły zapraszamy do zakładki samochody. Wynajem krótkoterminowy pozwala cieszyć się jazdą wybranym samochodem nie ponosząc przy tym kosztów związanych z opłatami takimi jak ubezpieczenie czy przegląd techniczny. Korzystając z wypożyczonego auta ponoszą Państwo tylko koszty paliwa i opłaty za wynajem. To atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które nie użytkują auta zbyt często. Wszelkie sprawy dotyczące napraw i opłat należą do wypożyczalni. Dodatkowo za każdym razem można cieszyć się jazdą innym samochodem.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
lewo

Aktualności

prawo
CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car wynajem samochodów bez kaucji