wynajem aut carfree - rent a car fb
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Aktualności wypożyczalni CarFree

Koziołki, park cytadela, stary rynek – perły Poznania, które musisz zobaczyć 2018-02-01
NEWS

Koziołki, park cytadela, stary rynek – perły Poznania, które musisz zobaczyć

Poznań – miasto będące stolicą Wielkopolskim, w którym panuje wspaniały klimat do życia i gdzie raz na jakiś czas pachnie niezwykłym aromatem rogali świętomarcińskich.
Wrocław miasto spotkań – kogo można spotkać i co trzeba zobaczyć ? 2018-02-01
NEWS

Wrocław miasto spotkań – kogo można spotkać i co trzeba zobaczyć ?

Dolny Śląsk to bez wątpienia jeden z najbardziej atrakcyjnych regionów w Polsce – zarówno pod kątem naturalnej budowy terenu, jak również znajdujących się tam atrakcji, wzniesionych ludzkimi rękoma. A sercem tej wyjątkowej krainy jest Wrocław – jedna z największych i najbardziej atrakcyjnych polskich miejscowości, gdzie swoją siedzibę ma również Carfree – wypożyczalnia samochodów, która dba o Państwa komfort i bezpieczeństwo
Magiczny Kraków – wakacje w stolicy małopolski 2018-02-01
NEWS

Magiczny Kraków – wakacje w stolicy małopolski

Kraków – miasto można rzec legendarne, w którym grasował smok, które było polską stolicą, a które obecnie jest kolebką kultury oraz rozrywki naszego kraju. Jego zwiedzenie to absolutny obowiązek każdego Polaka, tym bardziej, że jest to miasto, w którym głosy zachwytu słyszy się również z ust obcokrajowców.
Urlop w Trójmieście – miejsca, które musisz odwiedzić 2018-02-01
NEWS

Urlop w Trójmieście – miejsca, które musisz odwiedzić

Nie ma wątpliwości co do tego, że raz na jakiś czas każdy Polak powinien zrobić sobie chociażby krótką wycieczkę do Trójmiasta. Gdańsk, Gdynia oraz Sopot to bowiem jedne z najważniejszych turystycznie i pod względem atrakcji miejscowości w Polsce, które z całą pewnością warto odwiedzić.
Nowa strona internetowa carfree.pl jest już gotowa! 2016-07-26
NEWS

Nowa strona internetowa carfree.pl jest już gotowa!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony carfree.pl. Znajdą tam Państwo bardzo dużo przydatnych informacji na temat naszych najnowszych promocji i odświeżonej oferty.
Zachęcamy do odwiedzenia punktu CarFree na lotnisku Modlin. 2016-07-26
NEWS

Zachęcamy do odwiedzenia punktu CarFree na lotnisku Modlin.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Można nas znaleźć naprzeciwko wyjścia z przylotów na lotnisku Modlin.