Aktualności

2018-02-03

 

Wrocław miasto spotkań – kogo można spotkać i co trzeba zobaczyć ?

2018-02-03
Wrocław miasto spotkań – kogo można spotkać i co trzeba zobaczyć ?

Dolny Śląsk to bez wątpienia jeden z najbardziej atrakcyjnych regionów w Polsce – zarówno pod kątem naturalnej budowy terenu, jak również znajdujących się tam atrakcji, wzniesionych ludzkimi rękoma. A sercem tej wyjątkowej krainy jest Wrocław – jedna z największych i najbardziej atrakcyjnych polskich miejscowości, gdzie swoją siedzibę ma również Carfree – wypożyczalnia samochodów, która dba o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Pragniemy zaproponować wizytę we Wrocławiu wszystkim, którzy nie mieli okazji poznać tego pięknego miasta i jednocześnie oferujemy wynajem aut – by podróżowanie po stolicy województwa dolnośląskiego sprawiało największą przyjemność!

Atrakcje, które trzeba zobaczyć

Swoją podróż po Wrocławiu zaczniemy od jego serca, a więc rynku, który przez wielu uważany jest za najpiękniejszy w całej Polsce. Z czego to wynika? Przede wszystkim ze wspaniałego zagospodarowania sporej powierzchni, pięknych kamieniczek, które go otaczają, a także tworzą niezwykły klimat i najbardziej okazałego ratusza w Polsce. To miejsce, po którym spacery sprawiają przyjemność niezależnie od pory i samopoczucia. Mówiąc o Wrocławiu, nie można też zapomnieć o tym, że jest to miasto mostów i kładek – według oficjalnych źródeł jest ich łącznie 118, w tym wiele niezwykle atrakcyjnych wizualnie konstrukcji, które przepięknie prezentują się przede wszystkim nocą. Nie mówiąc już o tym, że przechadzka Mostem Tumskim to szansa na niezwykle romantyczne chwile.

Oferujemy Państwu wynajem samochodów we Wrocławiu, byście mogli bezproblemowo pokonywać mosty i odwiedzać zróżnicowane miejsca w tym wspaniałym mieście. Kolejną atrakcją jest oczywiście Panorama Racławicka, a więc okazałe malowidło o wymiarach 114 na 15 metrów. To dzieło, które warto zobaczyć na własne oczy, by przekonać się o kunszcie wykonania. Godne uwagi są również wieże - potężna wieża Kościoła Garnizonowego, wieża widokowa katedry, z której widać panoramę miasta i wiele innych.

Nasz wynajem aut we Wrocławiu będzie dla Państwa korzystny również po to, aby odwiedzić jeden z największych w Polsce ogrodów zoologicznych, wykąpać się w nowoczesnym Aquaparku, a także odwiedzić Afrykarium oraz Halę Stulecia – w zależności od tego czy cenicie sobie Państwo wyjątkową wystawę prezentującą podwodny świat, czy też preferujecie widowiska sportowe na najwyższym poziomie. Jeżeli natomiast interesują Państwa obiekty sakralne, z całą pewnością i w tym aspekcie Wrocław spełni wszelkie Wasze oczekiwania. Zbudowano tutaj wiele fantastycznych obiektów, a wymienienie ich wszystkich byłoby niezbyt dobrym pomysłem. Dlatego wspomnijmy jedynie o Katedrze św. Marii Magdaleny, Synagodze Pod Białym Bocianem, Auli Leopoldina i wielu, wielu innych. Przed przyjazdem warto zaopatrzyć się w specjalny przewodnik, dzięki któremu nie umknie Państwu żaden ważny szczegół!

Oczywiście innych obiektów i zabytków jest o wiele więcej, dlatego warto dokładnie poznać choćby większość tych najważniejszych - jedna wizyta może nie wystarczyć, dlatego zachęcamy do dłuższego pobytu we Wrocławiu.

Centrum kultury

Nasza wypożyczalnia samochodów zaprasza Państwa do wizyty we Wrocławiu również z tego względu, że jest to kolebka kultury – znajduje się tu bardzo wiele muzeów, teatrów, filharmonii, kin oraz innych obiektów, w których zetkniecie się Państwo ze sztuką i rozrywką na najwyższym poziomie. We Wrocławiu będziecie Państwo mieli możliwość odwiedzenia słynnej Opery Wrocławskiej, Muzeum Teatru, Muzeum Figur Woskowych i wielu innych. Oczywiście do tego wszystkiego dochodzi ogromna, zróżnicowana oferta gastronomiczna i noclegowa, dzięki czemu w stolicy Dolnego Śląska każdy wypocznie i każdy będzie czuł się wyśmienicie.

Nasza wypożyczalnia samochodów funkcjonuje we Wrocławiu i jest w stanie dostarczyć Państwu wybrane auto we wskazane miejsce. Naszym podstawowym celem jest zadbanie o komfort i bezpieczeństwo Klientów oraz to, byście mieli możliwość zwiedzania najwspanialszych miejsc Dolnego Śląska w odpowiednich warunkach. Z całą pewnością wizyty we Wrocławiu nie zapomnicie na długo, a my w tym pomożemy!

 
Logo
  • Instagram
  • Facebook
CarFree Sp. z o.o.

NIP: 521 369 56 26

REGON: 361388616

Infolinia 24/7
Obsługa rezerwacji
Dział marketingu
Biuro obsługi klienta
Dział księgowości
Wynajem średnioterminowy (od 30 dni)

CarFree 2023 © Wszystkie prawa zastrzeżone

European Union

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Akceptuję

(+48) 794 500 550
rozpocznij chat