Aktualności

2021-11-19

 

Nie masz pomysłu na Świąteczny prezent?

2021-11-19
Nie masz pomysłu na Świąteczny prezent?

obraz1.jpg

Grudzień to świąteczny czas rodzinnych wyjazdów, czasem nawet bardzo dalekich. Często jest to jedyna okazja w roku by odwiedzić swoich najbliższych w różnych zakątkach Polski. Jest to więc czas intensywnego podróżowania – trudno sobie wyobrazić takie logistyczne przedsięwzięcie bez własnego samochodu szczególnie w dobie pandemii. Wynajem auta to komfortowy i przede wszystkim bezpieczny środek transportu. Już teraz zarezerwuj auto aby móc cieszyć się tym magicznym czasem przy Wigilijnym stole.

obraz2.jpg

Prezenty to nie odłączny element świątecznych spotkań, który może sprawiać wiele trudności. Nie raz zastanawialiśmy się co kupić naszym najbliższym. Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów wprowadziliśmy ofertę promocyjną na wszystkie segmenty aut. Więc masz możliwość jeszcze teraz wynająć auto w konkurencyjnych cenach. Złóż rezerwacje i zabierz swoich bliskich na zimowy wyjazd.

Auto możesz wypożyczyć oraz zwrócić w wygodnym dla Ciebie miejscu. Nasi pracownicy zapewnią Ci profesjonalną obsługę nawet w trudnych zimowych warunkach. Podziel się swoimi wspomnieniami z wyjazdu i oznacz nas na portalach społecznościowych.

Ile ładuje się samochód elektryczny – jak długo ładuje się elektryka?
2024-02-23

Ile ładuje się samochód elektryczny – jak długo ładuje się elektryka?

Ładowanie samochodu elektrycznego staje się coraz bardziej powszechnym tematem. Postęp technologiczny i rosnące zainteresowanie ekologią sprawiły, że na ulicach widzimy coraz więcej samochodów elektrycznych. Z coraz większą popularnością takich samochodów łączy się również coraz więcej wątpliwości, a te najczęściej dotyczą kwestii ładowania.


Mandat za kolizje – jaki można dostać mandat za spowodowanie kolizji?
2024-02-16

Mandat za kolizje – jaki można dostać mandat za spowodowanie kolizji?

Najbardziej niepozornie wyglądająca stłuczka może być źródłem wielu problemów, dlatego warto wiedzieć już wcześniej, jak się zachować, kiedy już dojdzie do nieprzyjemnego zdarzenia i jakie niesie to za sobą konsekwencje. Mandat za kolizję przewiduje wiele sytuacji i dla każdej z nich przypisana jest odpowiednia cena oraz liczba punktów karnych. 


 
Logo
  • Instagram
  • Facebook
CarFree Sp. z o.o.

NIP: 521 369 56 26

REGON: 361388616

Infolinia 24/7
Obsługa rezerwacji
Dział marketingu
Biuro obsługi klienta
Dział księgowości
Wynajem średnioterminowy (od 30 dni)

CarFree 2024 © Wszystkie prawa zastrzeżone

European Union

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Akceptuję

(+48) 794 500 550
rozpocznij chat