Aktualności

2021-11-19

 

Nie masz pomysłu na Świąteczny prezent?

2021-11-19
Nie masz pomysłu na Świąteczny prezent?

obraz1.jpg

Grudzień to świąteczny czas rodzinnych wyjazdów, czasem nawet bardzo dalekich. Często jest to jedyna okazja w roku by odwiedzić swoich najbliższych w różnych zakątkach Polski. Jest to więc czas intensywnego podróżowania – trudno sobie wyobrazić takie logistyczne przedsięwzięcie bez własnego samochodu szczególnie w dobie pandemii. Wynajem auta to komfortowy i przede wszystkim bezpieczny środek transportu. Już teraz zarezerwuj auto aby móc cieszyć się tym magicznym czasem przy Wigilijnym stole.

obraz2.jpg

Prezenty to nie odłączny element świątecznych spotkań, który może sprawiać wiele trudności. Nie raz zastanawialiśmy się co kupić naszym najbliższym. Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów wprowadziliśmy ofertę promocyjną na wszystkie segmenty aut. Więc masz możliwość jeszcze teraz wynająć auto w konkurencyjnych cenach. Złóż rezerwacje i zabierz swoich bliskich na zimowy wyjazd.

Auto możesz wypożyczyć oraz zwrócić w wygodnym dla Ciebie miejscu. Nasi pracownicy zapewnią Ci profesjonalną obsługę nawet w trudnych zimowych warunkach. Podziel się swoimi wspomnieniami z wyjazdu i oznacz nas na portalach społecznościowych.

 
Skontaktuj się z CarFree

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Akceptuję

(+48) 794 500 550
rozpocznij chat