phone
wynajem aut carfree - rent a car
Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodówJesteśmy w całej Polsce
PL
menu MENU
phone

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ BUSY 9 OSOBOWE
ORAZ VANY 7 OSOBOWE

TYLKO 4 KROKI

rezerwacja online

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

brak kaucji

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

podstawienie auta

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

obsluga 24h

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

PREZENTUJEMY BOGATĄ OFERTĘ BUSÓW OSOBOWYCH I VAN-ów

JESTEŚMY PO TO BY SPEŁNIAĆ TWOJE OCZEKIWANIA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu naszych Klientów już od teraz w naszej wypożyczalni wynajmą Państwo nie tylko auta osobowe, ale również dostawcze oraz busy osobowe. Specjalnie dla Państwa zadbaliśmy o nowe samochody w segmencie R (bus 9-osobowy).

Nowa oferta skierowana jest zarówno dla firm, które okresowo potrzebują wsparcia w postaci auta dostawczego, jak również dla indywidualnych Klientów, którzy chcą poruszać się w większym gronie osób busami 9-osobowymi lub Vanami 7-osobowymi.

Zadbaliśmy o to, aby nasze auta w segmencie busy osobowe takie jak Opel Vivaro czy Renualt Trafic były najwyższej jakości, charakteryzujące się bardzo dobrym wyposażeniem, przyjemnym wyglądem, a przy nie tak wielkich wymiarach, dało się w nich swobodnie przetransportować nawet 9 osób i naprawdę sporo bagażu w bezpieczny i komfortowy sposób. Zmiany sprawiły, że na Oplu Vivaro zdecydowanie przyjemniej jest zawiesić oko. Bliźniak Renault Trafica w zależności od wersji mierzy 5 m lub 5,4 m, natomiast wysokość wynosi 1,97 m, mamy więc zdecydowanie większy środek do transportu.

Auta jak na tą klasę są dobrze wyposażone, wykonane z bardzo przyzwoitych materiałów dających lepszy komfort podróżowania, nawet na dłuższych trasach. Widoczność dla Kierowcy w naszych busach jest naprawdę imponująca dzięki dużej przedniej szybie, oraz znacznej wielkości bocznych lusterek.

We wnętrzu pojazdu zagospodarowano także przestrzeń na liczne drobiazgi takie jak funkcjonalne schowki oraz podstawki pod kubki i napoje. Opel Vivaro czy Renualt Trafic to modele o różnym przeznaczeniu. Może służyć min. jako środek transportu dla dużej rodziny, drużyny siatkarskiej lub grupy przyjaciół.

Busy dostawcze
Dzięki temu każda firma, która nie posiada na stałe w swojej flocie takiego pojazdu lub okresowo potrzebuje większą ich liczbę, będzie mogła wynająć pojazdy w naszej wypożyczalni ponosząc przy tym stosunkowo niewielkie koszty. Natomiast każdy Klient indywidualny, który potrzebuje przewieźć rzeczy o większych gabarytach, będzie mógł za niewielkie pieniądze zrobić to samemu bez konieczności wynajmu kosztownej taksówki bagażowej.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
lewo

Aktualności

prawo
CZEKAMY NA CIEBIE W 20 LOKALIZACJACH W POLSCE

zobacz oddziały
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car