wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GLIWICE

Gliwice to miasto na prawach powiatu znajdujące się w województwie śląskim, na Górnym Śląsku. To ciekawe, historyczne miasto położone jest nad rzeką Kłodnicą, niedaleko Zabrza i Knurowa. Miejscowość stanowi nowoczesny, atrakcyjnie turystycznie ośrodek znajdujący się na skrzyżowaniu dwóch autostrad: A1 i A4. Co więcej, przebiegają przez nią liczne drogi krajowe i wojewódzkie, które umożliwiają łatwy dojazd do innych polskich miast. Po mieście i jego okolicach polecamy poruszanie się samochodem – to najszybszy i najwygodniejszy sposób transportu. Jeśli nie masz własnego auta, zapraszamy do Carfree – wypożyczalni samochodów w Gliwicach.

Klienci Carfree w Gliwicach mogą liczyć na najniższe ceny w okolicy i nowoczesne, w pełni wyposażone samochody osobowe i dostawcze. Wybrany pojazd wypożyczyć krótko-, średnio- i długoterminowo – w zależności od Twoich potrzeb. W przeciwieństwie do innych wypożyczalni samochodów, w Carfree nie pobieramy kaucji. Nie zapłacisz również za podstawienie pojazdu w wybrane przez Ciebie miejsce – w Carfree ta usługa jest zupełnie bezpłatna!

Wypożyczając aut w Carfree będziesz zaskoczony krótką i nieskomplikowaną procedurą – staramy się, by trwała ona zaledwie chwilę! Wychodząc potrzebom naszych Klientów naprzeciw, do Twojej dyspozycji oddajemy również internetowy system rezerwacji. Dzięki temu, nie wychodząc z domu i nie tracąc czasu możesz zarezerwować wybrany samochód. W Carfree nie musisz obawiać się obowiązującego w innych wypożyczalniach limitu godzin czy przejechanych kilometrów – u nas jeździsz tyle, ile chcesz! Brzmi świetnie? A to nie koniec korzyści, które obowiązują nie tylko w Carfree w Gliwicach, ale także we wszystkich naszych wypożyczalniach zlokalizowanych w największych miastach Polski.

Do dyspozycji Klientów Carfree oddajemy nie tylko flotę nowoczesnych aut i internetowy system rezerwacji, ale także czynną całą dobę infolinię, na której z łatwością uzyskasz wszelkie, niezbędne informacje. Masz pytanie lub wątpliwości? Zadzwoń: (+48) 794 500 550 – czekamy!

Krótki przewodnik po mieście Gliwice – wynajem aut bez kaucji w Gliwicach

Gliwice to nowoczesna, prężnie rozwijająca się miejscowość, która przyciąga nie tylko studentów Politechniki Śląskiej, ale także turystów i przedsiębiorców. Jest również miastem ze średniowiecznym rodowodem, którego bogata historia pozostawiła po sobie liczne ślady. Jeśli tylko zechcesz nimi podążyć, jesteśmy pewni – nie pożałujesz!

Gliwice to spore miasto, po którym najwygodniej jest poruszać się samochodem. W tym celu rekomendujemy wypożyczenie auta w Carfree – wypożyczalni samochodów w Gliwicach. Nowoczesnym i komfortowym autem z łatwością dotrzesz do wszystkich ciekawych miejsc i zakątków miasta. A które z nich szczególnie zasługują na uwagę?

Będąc w mieście, koniecznie odwiedźcie zamek, w którym znajduje się jeden z oddziałów Muzeum w Gliwicach. Warownia wybudowana została prawdopodobnie w XIV wieku i początkowo stanowiła dwie baszty obronne. W kolejnym wieku zamek stał się siedzibą książęcą, a pomiędzy basztami wybudowano część mieszkalną.

W Gliwicach nie brak również zabytków techniki! Najpopularniejszym jest Radiostacja, a więc wieża antenowa Radiostacji Gliwickiej, będąca zarazem najwyższą drewnianą konstrukcją na świecie. Tak jak wspomniany wyżej zamek, stanowi oddział Muzeum w Gliwicach. Jednak miasto to nie tylko muzea – to także ciekawe kościoły (m.in. XV-wieczny Kościół Wszystkich Świętych), ratusz, który zachował cechy średniowiecznej zabudowy i szereg innych atrakcji.

Jedną z najciekawszych atrakcji w mieście jest palmiarnia położona w Parku Chopina, w pobliżu centrum. Na miejscu zobaczyć można liczne, egzotyczne gatunki roślin i zwierząt. Jeśli zaś lubisz aktywny wypoczynek, koniecznie wybierz się do Piaskowej Doliny (kompleksu boisk), na ściankę wspinaczkową lub Mariny Gliwice, gdzie wypożyczyć można sprzęt wodny.

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
  • Obsługa rezerwacji:
  • rezerwacje@carfree.pl
  • Biuro Obsługi Klienta:
  • biuro@carfree.pl
  • Dział Marketingu:
  • marketing@carfree.pl
  • Dział księgowości
  • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji