Aktualności

2018-02-26

 

Wypożyczalnia samochodów w Modlinie - czy warto z niej skorzystać?

2018-02-26
Wypożyczalnia samochodów w Modlinie - czy warto z niej skorzystać?

Przylatując do innego miasta w sprawach zawodowych, często czujemy się zagubieni. Nowe otoczenie, nieznajome twarze i ulice, a do tego brak własnego środka transportu. W takiej sytuacji niezbędne jest jak najszybsze skorzystanie z opcji wynajmu samochodu, dzięki której zyskamy pojazd, którym dotrzemy w dowolne miejsce. A mobilność jest ważna, szczególnie w tak dużym mieście jak Warszawa. Sprawdźmy zatem jakie są plusy wypożyczalni samochodów i czy rzeczywiście warto skorzystać z niej, przylatując na lotnisko w Modlinie.
Kilka słów o lotnisku Warszawa-Modlin
Port lotniczy Modlin, zlokalizowany jest w Nowym Dworze Mazowieckim i uznawany jest za 5 największy w Polsce. Obsługującym na lotnisku przewoźnikiem są tanie linie lotnicze Ryanair i realizują one ogromną liczbę lotów – do różnych części świata i w różnych celach. Nic wic dziwnego, że w dość krótkim okresie funkcjonowania (od 2012 roku), lotnisko stało się bardzo ważnym punktem na mapie naszego kraju. W 2017 roku port obsłużył 10 milionowego pasażera, a liczba zadowolonych klientów cały czas rośnie. Nic więc dziwnego, że wypożyczalnia samochodów jest tutaj tak potrzebna – port zlokalizowany jest w dość sporej odległości od centrum Warszawy (35 kilometrów), jednakże bliskie położenie drogi krajowej sprawia, że dotarcie tam samochodem nie jest wielkim problemem.

Wypożyczalnia samochodów w Modlinie, czyli pozwól sobie na mobilność
Pierwszą i najbardziej rzucającą się w oczy korzyścią, jaką daje wynajem aut przy porcie lotniczym w Modlinie, jest mobilność, jaką otrzymuje osoba, która dopiero przyleciała w okolice Warszawy. Niezależnie od tego, czy celem podróży są sprawy zawodowe, czy zwiedzanie stolicy – zawsze priorytetem będzie łatwość i szybkość przemieszczania się. Wynajmując samochód, otrzymujesz go zaraz po zgłoszeniu się do wynajmującego albo udając się w miejsce, w którym zostało umówione podstawienie auta – możesz z niego korzystać tak długo jak chcesz i do takich celów, w jakich jest Ci ono potrzebne. Samochód jest gotowy do podróży, więc wystarczy wsiąść, odpalić silnik i… ruszyć w drogę!
Wynajem samochodów ma wiele zalet…
I warto się o tym przekonać! Omówimy pokrótce wszystkie plusy oraz możliwości, jakie daje Ci wypożyczalnia samochodów w Modlinie – często potencjalni klienci nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak korzystna jest to usługa i jak bardzo jest w stanie ułatwić życie.

  • Możesz wynająć samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Samochody to oczywiście największy skarb każdej wypożyczalni i sposób na przyciągnięcie klientów, dlatego zawsze możesz liczyć na to, że skorzystasz z takiego modelu auta, jaki będzie Ci potrzebny. Chcesz jeździć pojazdem miejskim, który będzie mało palił w największych korkach? Nie ma problemu! A możesz potrzebujesz największego komfortu i wolisz samochód z wyższej półki? Albo będziesz podróżować z większą liczbą osób i potrzebujesz małego busa? W każdym przypadku dostaniesz to, czego oczekujesz – w różnych wariantach kolorystycznych, nie mówiąc już o wielu dostępnych markach samochodów.
Co więcej – każdy wynajmowany przez Ciebie samochód jest od razu gotowy do jazdy. Co to oznacza? Że jest czysty, pachnący, posiada wysoki standard i jest w pełni sprawny technicznie. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku musi szczególnie dbać o te kwestie, bowiem przyjezdni klienci są szczególnie wymagający, a duża liczba obsługiwanych osób wymaga tego, by regularnie przeprowadzać przeglądy pojazdów i dbać o ich jak najlepszy stan.

  • Wynajmujesz na tyle, na ile chcesz

Przylatując do Warszawy, każdy ma różne cele i potrzeby. Dlatego wynajem aut jest do nich w pełni dostosowany. Jako wynajmujący, możesz więc skorzystać z tego najbardziej popularnego sposobu wynajmu – krótkoterminowego, dzięki któremu skorzystasz z pojazdu przez jeden dzień, kilka dni lub tydzień. Może jednak korzystać z usługi dłużej, np. powyżej miesiąca – w tym wypadku wypożyczalnia zaproponuje Ci wynajem średnio- lub długoterminowy, który charakteryzuje się niższą ceną wynajmu za jeden dzień.

 
UWAGA!
Wynajem długoterminowy to szczególnie interesująca propozycja dla tych osób, które prowadzą firmy i pragną wzbogacić swoją flotę pojazdów o dodatkowy samochód. Często taka usługa okazuje się być bardziej korzystna, niż leasing auta!
  • Rezerwujesz szybko i na swoich warunkach

W dobie Internetu rezerwacja pojazdu to żaden problem – wystarczy wejść na stronę internetową warszawskiej wypożyczalni aut, a następnie skorzystać ze specjalnego formularza zamówienia. W nim określić datę wynajmu i okres jego trwania, model samochodu, miejsce odbioru pojazdu i wszelkie dodatkowe usługi, które oferuje nam wypożyczalnia. Dzięki temu nawet osoby mieszkające na drugim końcu Polski, mogą szybko i bez konieczności telefonowania zarezerwować wybrany pojazd – można więc powiedzieć, że wynajem aut trwa maksymalnie kilka minut.

  • Nie jesteś zasypywany formalnościami

Wiąże się to bezpośrednio z poprzednim punktem dotyczącym rezerwacji – po pierwsze już sam proces zamawiania pojazdu w określony dzień to minimum formalności. Po drugie – przy odbiorze samochodu wystarczy tylko przedstawić prawo jazdy i dowód osobisty (lub paszport), podpisać umowę i… tyle. Formalności są ograniczane przez wypożyczalnie do absolutnego minimum, bo ich właściciele doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest czas klientów – szczególnie tych, lądujących na lotnisku w Modlinie, którzy muszą pilnie zająć się swoimi sprawami.

  • Wypożyczalnia samochodów idzie Ci na rękę

Elastyczność oferty to zaleta, o której warto powiedzieć. A mówiąc elastyczność, myślimy o dostosowaniu się do potrzeb Klienta. Jeżeli więc potrzebujesz dodatkowych akcesoriów, takich jak nawigacja GPS, bagażnik dachowy czy fotelik dla dziecka – możesz na to liczyć.
Co więcej – dbająca o klientów wypożyczalnia aut nie każe sobie płacić kaucjinie nakłada na klientów limitu kilometrów i jest w stanie zapewnić możliwość wyjazdu wynajętym pojazdem poza granice Polski. Warto dowiedzieć się o tych aspektach za pośrednictwem strony internetowej albo poprzez bezpośredni kontakt z wypożyczalnią.

  • Wynajem aut nie jest drogi

Przyjęło się, że wynajem samochodów to spora inwestycja, a tymczasem praktyka pokazuje, że jest inaczej. I nie mówimy tu tylko o wynajmie długoterminowym, który często pod kątem finansowym jest korzystniejszy dla przedsiębiorców niż leasing, ale również o wynajmie krótkoterminowym. Ceny pojazdów są zróżnicowane i w przypadku dość ograniczonych możliwości finansowych, można skorzystać z samochodów z segmentu A, które wynajmuje się już od 79 zł za dobę.

Podsumowując…

Jeżeli przylatujesz na lotnisko Modlin i potrzebujesz środka transportu, którym dostaniesz się w każde miejsce – sprawdź ofertę na wynajem aut, ponieważ jest to znakomita alternatywa. Wybierzesz taki pojazd, jakiego potrzebujesz, bez problemu dostaniesz się do Warszawy, a przy tym nie zapłacisz dużych pieniędzy. Warto znaleźć wypożyczalnię, która zapewni Ci z jednej strony atrakcyjne ceny, a z drugiej dogodne warunki współpracy.

 
Skontaktuj się z CarFree

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Akceptuję

(+48) 794 500 550
rozpocznij chat