wynajem aut carfree - rent a car fb
dymek Infolinia 24 H (+48) 794 500 550
wypożyczalnia samochodów Jesteśmy w całej polsce
PL
menu MENU

Zarezerwuj samochód

to samo miejsce podstawienia i zwrotu
Data i godzina odbioru auta
Data i godzina zwrotu auta

Miejsce podstawienia

Miejsce zwrotu

Godzina odbioru

Godzina zwrotu

Data podstawienia

Data zwrotu

TYLKO 4 KROKI

wynajem samochodów

Teraz łatwo, szybko i bezpiecznie dokonasz rezerwacji online wybranego samochodu

BRAK KAUCJI

wypożyczalnia samochodów

Nie pobieramy kaucji od naszych Klientów za wynajem samochodu

PODSTAWIENIE ZA DARMO

wynajem aut

Podstawienia samochodów wykonujemy za darmo na wszystkich lotniskach w Polsce dla rezerwacji od 7 dni

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

wynajem długoterminowy samochodów

Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne - dzięki temu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

SPECJALNIE DLA CIEBIE BOGATA FLOTA NOWYCH AUT

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW MIŃSK MAZOWIECKI

Mińsk Mazowiecki to siedziba powiatu mińskiego i gminy wiejskiej Mińsk Mazowiecki. Miasto położone jest we wschodniej Polsce, a zamieszkuje je około 40 tys. mieszkańców. Zaliczane jest do aglomeracji warszawskiej, a od stolicy dzieli je około 38 kilometrów. Mińsk Mazowiecki stanowi lokalne centrum gospodarcze charakteryzujące się silnie rozwiniętym handlem, usługami i przemysłem. W mieście znajduje się również 6 szkół średnich, szkoła artystyczna i szkoła wyższa, co czyni je ważnym ośrodkiem edukacyjnym. To jednak nie wszystko – ze względu na bazę lotniczą, żandarmerię i wojskową komendę uzupełnień, miasto jest także centrum militarnym.

Mińsk Mazowiecki to miasto zamieszkania i wypoczynku dla wielu osób pracujących w stolicy. Jest także doskonałą bazą wypadową dla tych, którzy Warszawę odwiedzają w celach służbowych lub biznesowych. Jak najlepiej poruszać się po okolicy? Oczywiście samochodem wypożyczonym z wypożyczalni Carfree! Naszym Klientom zapewniamy najwyższą jakość usług i najkorzystniejsze ceny w okolicy. Wynajem auta w naszej wypożyczalni trwa zaledwie chwilę – bez zbędnych formalności i oczekiwania. Tym, co wyróżnia nas od konkurencji jest fakt, że nie pobieramy kaucji i nie limitujemy godzin i przejechanych kilometrów. Co więcej, świadczymy całkowicie bezpłatną usługę podstawienia samochodu w wybrane przez Klienta miejsce. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszej wypożyczalni? Oto powody:

 • Carfree to sieć wypożyczalni zlokalizowanych w największych miastach Polski,
 • Carfree to minimum formalności i kosztów – bez kaucji i dodatkowych opłat,
 • Nasi Klienci podpisują umowę na jasnych i uczciwym warunkach,
 • Udostępniamy intuicyjny, prosty w obsłudze system rezerwacji,
 • Jesteśmy elastyczni: oferujemy wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy,
 • Zapewniamy Klientom doskonale wyposażone, w pełni sprawne technicznie auta.

Masz wątpliwości, czy usługa wynajmu samochodu w wypożyczalni Carfree to propozycja odpowiednia dla Ciebie? Zadzwoń na naszą infolinię! Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy fachowców, którzy rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiedzą na każde pytanie. Konsultanci dostępni są przez całą dobę pod numerem telefonu (+48) 794 500 550.

Krótki przewodnik po mieście Mińsk Mazowiecki – wynajem aut bez kaucji w Mińsku Mazowieckim

Mińsk Mazowiecki to miasto zamieszkania i wypoczynku dla wielu osób, które na co dzień pracują w oddalonej o niespełna 40 kilometrów stolicy. Jednocześnie jest doskonałą bazą wypadową dla tych, którzy chcieliby poznać bliżej Warszawę i zakosztować jej uroków. Choć miasto liczy około 40400 tys. mieszkańców, stanowi ważny ośrodek pod względem edukacji, militariów i kultury. Z całą pewnością ma odwiedzającym wiele do zaoferowania! Jeśli chcesz szybko i sprawnie poruszać się po Mińsku Mazowieckim i jego okolicach, serdecznie zapraszamy – skorzystaj z wypożyczalni samochodów Carfree – nie pożałujesz!

Gdzie warto udać się autem wypożyczonym z wypożyczalni Carfree? Na uwagę zasługują przede wszystkim wspaniałe zabytki: siedziba starostwa zaprojektowana przez Henryka Marconiego i Pałac Dernałowiczów, który – choć odnowiony – wciąż kryje w sobie mury XVII-wiecznej rezydencji Mińskich. Warto również wybrać się pod Mińską Sosnę, a więc ponad 340-letnie drzewo o wyjątkowych, wysoko wznoszących się nad ziemią korzeniach. Miłośnikom barokowej architektury polecamy także odwiedziny w Kobyłce, gdzie zachował się piękny, barokowy kościół wzniesiony w XVIII wieku. Warto ponadto znaleźć trochę czasu na to, by odwiedzić Okuniewo, w którym zachował się klasycystyczny kościół z XIX wieku, wybudowany według projektu Christiana Piotra Aignera oraz Wesołą, gdzie znajduje się kościół Opatrzności Bożej – neoromańska świątynia, w której podziwiać można dzieła Jerzego Nowosielskiego. Wypożyczonym w wypożyczalni Carfree autem polecamy również udanie się do Sulejówka – niewielkiego podwarszawskiego miasteczka letniskowemu, w którym znajduje się słynny dworek „Milusin”. Ze względu na bliską odległość stolicy, warto choć jeden dzień przeznaczyć na jej bliższe poznanie. Warszawa ma wiele do zaoferowania zarówno miłośnikom historii i ośrodków kultury, jak i osobom spragnionym beztroskiej zabawy. Jeśli zaś marzy Ci się chwila wytchnienia na łonie natury, skorzystaj z uroków Pól Mokotowskich, Parku Skaryszewskiego czy Parku Kultury. W każde z tych miejsc bez trudu dotrzeć można autem wypożyczonym w Carfree! Serdecznie zapraszamy!

CZEKAMY NA CIEBIE W 17. LOKALIZACJACH W POLSCE
zobacz oddziały
-->
SKONTAKTUJ SIĘ Z CARFREE
wynajem aut carfree - rent a car
 • Obsługa rezerwacji:
 • rezerwacje@carfree.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • biuro@carfree.pl
 • Dział Marketingu:
 • marketing@carfree.pl
 • Dział księgowości
 • ksiegowosc@carfree.pl
wynajem samochodów bez kaucji