Aktualności

2024-01-26

 

Darmowy parking Pyrzowice lotnisko – sprawdź, gdzie zaparkować auto za darmo w Pyrzowicach

2024-01-26
Darmowy parking Pyrzowice lotnisko – sprawdź, gdzie zaparkować auto za darmo w Pyrzowicach

Wybierasz się w podróż samolotem i startujesz w Katowicach? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem? Darmowy parking Pyrzowice lotnisko może być dobrym pomysłem. Miejsc do parkowania przy lotnisku jest kilka. Warto wcześniej się z nimi zapoznać i wybrać ten najlepszy dla Ciebie. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, gdzie zaparkować auto za darmo w Pyrzowicach.

Darmowy parking Pyrzowice – jak znaleźć dobre miejsce dla Twojego auta?

Lotnisko w Pyrzowicach oddalone jest o ok. 40 km od centrum Katowic, dlatego dojazd tam jest możliwy tylko autem albo autobusem. W przypadku autobusów możliwości jest kilka. Możemy skorzystać z Katowickiego ZTM bądź z firm takich jak Ekspres Transfer, Flixbus czy Matuszek. Chociaż nie każdy może sobie na nią pozwolić, opcja z samochodem jest wygodniejsza i szybsza. Takim sposobem z łatwością uda nam się przewieźć bagaż i zyskamy niezależność od rozkładu jazdy. Wtedy jednak, planując podróż na lotnisko, należy wziąć pod uwagę natężenie ruchu i znalezienie miejsca najlepiej na darmowym parkingu Pyrzowice.

Jeśli chcesz zostawić samochód na czas podróży, dobrym pomysłem będzie parking przy lotnisku w Pyrzowicach. Jest to parking powszechnie dostępny i czynny całą dobę. Jest to miejsce strzeżone i monitorowane, dzięki czemu możemy ze spokojnym sercem zostawić tam nasze auto bez zamartwiania się o jego bezpieczeństwo. Wtedy również nie musimy przejmować się mandatem za złe parkowanie, ponieważ mamy pewność, że samochód został zaparkowany prawidłowo. Co więcej, chociaż jest to jeden z płatnych parkingów, nie poniesiemy za niego dużych kosztów. Fakt, że mamy bezpieczne miejsce i nikt niepożądany nie może wejść na ten teren powinien wszystko wynagrodzić.

Bezpłatny transfer na lotnisko – dlaczego to ważne?

Transfer jest bardzo ważnym aspektem dla podróżujących. Na lotnisku trzeba być odpowiednio wcześnie, dlatego warto dobrze zaplanować sobie dojazd. W zależności od tego, jakie są nasze potrzeby, możemy wybrać dojechać na lotnisko na wiele sposobów. Własny samochód, autobus, tramwaj, pociąg, Flixbus, taksówka, Uber itd. Możliwości jest wiele i z powodzeniem możemy wybrać coś dla siebie. Warto również zastanowić się nad wygodną opcją wypożyczenia samochodu i zwrócenia go w punkcie w pobliżu lotniska. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Katowicach może okazać się czymś dla Ciebie.

Jeśli pierwszy raz zostawiasz samochód na parkingu przy lotnisku, zaskoczeniem może być fakt, że zyskujesz bezpłatny transfer na lotnisko, a konkretnie – bezpośrednio pod terminal. Istnieje darmowy transfer między parkingiem a terminalem lotniczym. Taki rodzaj transferu oferuje wiele lotnisk, zarówno tych w kraju, jak i za granicą. Tak samo też jak inne lotniska, również i lotnisko Katowice Pyrzowice oferuje bogatą infrastrukturę parkingową, dzięki czemu mamy zapewnione bezpieczeństwo i komfort. Na terenie lotniska znajdują się różnego rodzaju sklepy i usługi, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie w czasie oczekiwania na lot.

Miejsca parkingowe w pobliżu lotniska w Pyrzowicach

Jeśli jesteś pasażerem i będziesz korzystać z terminala T-1, lotnisko w Pyrzowicach dysponuje dwoma parkingami. Pierwszy to parking krótkoterminowy i jest najlepszy dla tych, którzy zostawiają samochód na kilka godzin. Z drugiego parkingu natomiast najbardziej skorzystają wszyscy, którzy planują zostawić tam samochód na dłużej. Ceny zmieniają się wraz z czasem postoju. Jeśli natomiast będziesz korzystać z terminala T-2, lotnisko w Pyrzowicach zaprasza do skorzystania z parkingu krótkoterminowego, który znajduje się na zewnątrz przed budynkiem terminala. Jeśli chcemy uniknąć dodatkowych kosztów, warto stosunkowo wcześniej zapoznać się z ofertami, żeby wybrać najkorzystniejszą dla nas opcję.

Nie chcesz dodatkowych stresów związanych z szukaniem miejsca parkingowego? Zapoznaj się z usługami parkingowymi oferowanymi przez hotele. Wtedy zostawiamy samochód w wyznaczonym miejscu, a potem możemy skorzystać z transportu na lotnisko. Warto jednak pamiętać, żeby takie miejsce zarezerwować odpowiednio wcześniej przed wylotem. Jeśli natomiast masz trochę czasu, warto zastanowić się nad zwiedzeniem pobliskiego Zakopanego. Ogrom atrakcji dostępny dla turystów może tylko powiększyć pulę rodzinnych wspomnień. Sprawdź ofertę darmowego parkingu w Zakopanem.

cars-6381364_1280.webp

Tani parking Pyrzowice – „Shuttle” i parkowanie przez pracowników

Szukasz miejsca parkingowego przy lotnisku w Pyrzowicach? Zobacz ofertę parkingów znajdujących się w pobliżu lotniska. Zwykle położone są one zaledwie metrów od lotniska Pyrzowice. Są to najczęściej miejsca strzeżone, ubezpieczone i bardzo dobrze oświetlone, co przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa klienta. Często oferowany jest również bezpłatny przewóz z lotniska i na lotnisko. Jeśli chodzi o kwestię cen, w większości przypadków doba liczona jest od godziny wjazdu na parking do tej samej godziny kolejnego dnia. Każda kolejna rozpoczęta doba to dodatkowy koszt 10 zł. Jeśli szukasz wygody, opcja parkowania typu „Shuttle” jest czymś dla Ciebie. Dzięki niej nie tylko znajdziesz bezpieczne miejsce dla Twojego samochodu, lecz także będziesz miał zapewniony transport na lotnisko specjalnym transferem. Co więcej, niektóre z tego typu parkingów oferują zniżkę dla stałych klientów, a rezerwując miejsce odpowiednio wcześnie, możemy liczyć na ubezpieczenie od szkód parkingowych

Co ze strefą Kiss&Ride? Niestety, w Pyrzowicach nie doświadczymy propozycji tego typu. Jeśli tylko podwozimy kogoś na lotnisko Pyrzowice, musimy skorzystać z parkingów krótkoterminowych. Lotnisko w Pyrzowicach oferuje zarówno parkingi krótkoterminowe, jak i te długoterminowe. W pobliżu terminala możemy znaleźć parkingi P1, P2, P3 i Premium. Pierwszy z nich jest największy i udostępnia podróżującym aż 2100 miejsc. Jest on jednak niestrzeżony, więc naraża nasze auto na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Parkingami strzeżonymi są parkingi P3 i Premium. Należy jednak zastanowić się przed podjęciem decyzji skorzystania z nich, czy nam się to opłaca, gdyż opłata za taki parking może znacznie uszczuplić nasz portfel. 

Parking przy lotnisku Pyrzowice oferuje również usługę parkowania przez pracowników. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, a cena, którą zapłacimy po wjeździe na parking Pyrzowice, odzwierciedla bezpieczeństwo i wygodę. Możemy mieć pewność, że nasz samochód jest dobrze przechowywany. Po powrocie z podróży, zastaniemy auto gotowe do odbioru na terenie lotniska

Gdzie zaparkować w pobliżu lotniska? Poznaj ofertę parkingów przy międzynarodowym porcie lotniczym

Pyrzowice to wieś w Polsce umiejscowiona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Na jej terenie wybudowano Międzynarodowy Port Lotniczy. Z racji tego, że jest to mała miejscowość, trochę oddalona od Centrum Katowic, znalezienie darmowego miejsca parkingowego może  być problematyczne, jednak w pobliżu lotniska prywatni przedsiębiorcy oferują bogatą ofertę miejsc parkingowych. Takie położenie lotniska może również budzić wiele wątpliwości, czy zdążymy na czas.

Jak dojechać na lotnisko w Pyrzowicach? Jeśli jedziemy samochodem, powinniśmy wjechać na drogę krajową nr 79 w kierunku Krakowa, a potem zjechać na S86 w kierunku Lotnisko/Pyrzowice. Dalej wystarczy zjechać na S1 i kierować się według oznaczeń Katowice Airport Pyrzowice na drogę wojewódzką 913. Stamtąd dotrzemy już na lotnisko. Na stronie Międzynarodowego Portu Lotniczego dostępna jest bardzo przejrzysta mapa, która pokazuję trasę z wybranego przez nas miejsca oraz przybliżony czas podróży. Warto z niej skorzystać, jeśli jedziemy z daleka. Wszystkim podróżnikom polecamy również darmowe parkingi na lotnisku Wrocław.

Postój samochodu na lotnisku Pyrzowice – jak działa parking przy lotnisku?

W jaki sposób możemy skorzystać z parkingu przy lotnisku? Najczęściej należy zacząć od rezerwacji. W formie in formacji zwrotnej dostaniesz potwierdzenie rezerwacji miejsca oraz wskazówki dotyczące dojazdu na parking. Kiedy już tam się zjawisz, obsługa parkingu wskaże miejsce parkingowe, odbierze walizki i zaoferuje transport na lotnisko. Warto wiedzieć, że w przypadku korzystania z parkingu przy jakimkolwiek lotnisku warto być kilkanaście minut wcześniej i ze spokojną głową dotrzeć na lotnisko. Po podróży, wylądowaniu i odebraniu bagaży, kierowca Cię odbierze i zawiezie z powrotem na parking, a Ty z niczym nie zmąconą głową po podróży, będziesz mógł spokojnie wrócić do domu.

Wypożyczalnia samochodów CarFree – alternatywa dla płatnego parkingu.

W momencie, w którym musimy dostać się na lotnisko samochodem, a nasz budżet nie pozwala na pozostawienie naszego auta na płatnym parkingu, warto skorzystać z usługi najmu samochodów. Wypożyczalnia CarFree oferuje możliwość wynajmu krótkoterminowego, średnioterminowego i długoterminowego. Dostępne samochody są skrupulatnie sprawdzane pod względem technicznym i estetycznym. Wynajem samochodu to bardzo szybka i wygodna opcja. Jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić formularz dostępny na stronie. Wybierz odpowiedni dla Ciebie samochód, ustal czas i miejsce podstawienia i ciesz się podróżą. Bez kaucji i bez limitu kilometrów! Nasze lokalizacje rozsiane są po całej Polsce, w większych i tych mniejszych miejscowościach – wypożyczalnia samochodów Białystok, wypożyczalnia samochodów Gdańsk, wypożyczalnia samochodów Łódź, wypożyczalnia samochodów Toruń, wypożyczalnia samochodów Rzeszów, wypożyczalnia samochodów Wałbrzych, wypożyczalnia samochodów Szczecin, wypożyczalnia samochodów Tychy, wypożyczalnia samochodów Tarnów, wypożyczalnia samochodów Zabrze, wypożyczalnia samochodów Piaseczno – to tylko kilka z wielu propozycji. Samochód możesz wypożyczyć w jednym punkcie, a zwrócić w zupełnie innym miejscu. To idealna propozycja dla podróżujących samolotami. Nie musisz martwić się o bezpieczny postój samochodu i tracić czas na znalezienie miejsca. Jest to o tyle łatwiejsze, że CarFree oferuje wiele lokalizacji przy samych lotniskach. Tym samym każdy z naszych  klientów oszczędza nie tylko pieniądze, lecz także czas i zmartwienia. Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji 24/7 przez wszystkie dni w roku. 

Ile kosztuje autostrada Katowice-Kraków? Koszt przejazdu A4
2024-07-09

Ile kosztuje autostrada Katowice-Kraków? Koszt przejazdu A4

Autostrada A4 jest jedną z najważniejszych tras w Polsce. Łączy zachód kraju z jego wschodnią częścią. Zastanawiasz się, ile obecnie kosztuje przejazd autostradą A4? Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, jaki jest koszt przejazdu A4. 


Jak dojechać na lotnisko Wrocław? Dojazd Wrocław-Strachowice
2024-07-05

Jak dojechać na lotnisko Wrocław? Dojazd Wrocław-Strachowice

Lotnisko Wrocław-Starachowice im. Mikołaja Kopernika to jeden z głównych portów lotniczych w Polsce. Zastanawiasz się, jak dojechać na lotnisko Wrocław? W poniższym artykule przedstawimy sposoby na to, jak ułatwić sobie dojazd Wrocław-Starachowice i szybko dostać się na lotnisko.


Ile kosztuje wjazd na lotnisko Pyrzowice – jak zapłacić za wjazd?
2024-07-04

Ile kosztuje wjazd na lotnisko Pyrzowice – jak zapłacić za wjazd?

Wybierasz się w podróż z lotniska w Katowicach? A może tylko odbierasz stamtąd bliską osobę? Niezależnie od celu, przyda się miejsce parkingowe. Jak je znaleźć? Ile kosztuje wjazd na lotnisko Pyrzowice? Jak zapłacić za wjazd? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym artykule.


 
Logo
  • Instagram
  • Facebook
CarFree Sp. z o.o.

NIP: 521 369 56 26

REGON: 361388616

Infolinia 24/7
Obsługa rezerwacji
Dział marketingu
Biuro obsługi klienta
Dział księgowości
Wynajem średnioterminowy (od 30 dni)
Klauzula informacyjna

Szanujemy Twoją prywatność i dbamy o ochronę Twoich danych osobowych. W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu stosujemy pliki cookie. Możemy również wykorzystywać pliki cookie własne oraz pliki cookie naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, w szczególności w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Korzystanie z plików cookie analitycznych, marketingowych i funkcjonalnych wymaga Twojej zgody. Klikając 'Akceptuj wszystko powyższe', wyrażasz zgodę na ich używanie. Jeśli chcesz dostosować swoje zgody dla nas i naszych partnerów, kliknij 'Zmień swoje preferencje'. Pamiętaj, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać udzieloną zgodę, zmieniając ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce internetowej lub w ustawieniach serwisu

Przetwarzanie Twoich danych osobowych związane z korzystaniem z plików cookie w celach wyżej wymienionych jest prowadzone przez CarFree sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Cybernetyki 5, będącego administratorem danych. W niektórych przypadkach administratorami danych mogą być również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje na temat korzystania przez nas i naszych partnerów z plików cookie oraz przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym dotyczące Twoich uprawnień, zawarte są w naszej Polityce prywatności.

Czytaj treść polityki prywatności

Poniżej możesz ustawić swoje preferncje dotyczące polityki plików cookies.


Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz ustawić swoje preferncje dotyczące polityki plików cookies.


 
(+48) 794 500 550
rozpocznij chat